Logo hotelu Grand Hotel Boutique

Grand Hotel Boutique

35-030 Rzeszów
Ul. Dymnickiego 1 a
9.3
ocena gości

Lokalizacja

Grand Hotel Boutique usytuowany jest w samym centrum prężnie rozwijającej się stolicy Podkarpacia, Rzeszowie. Architektura zewnętrzna Hotelu, wyznaczona została przez porządek wynikający z naszej lokalizacji tj. Starówki Rzeszowa. Otwarty jesienią 2008 r., powstał w obrębie rzeszowskiego Starego Miasta i reprezentuje typ nowoczesnego obiektu wzniesionego w oparciu o istniejącą historyczną zabudowę. Hotel mieści się w XVIII-wiecznej kamienicy. Centralną cześć hotelu stanowi przestronne patio z górującym nad nim przeszklonym dachem. Wnętrza Hotelu, to wyszukane, nowoczesne rozwiązania nacechowane niepowtarzalnością. Kamienica, w której mieści się Grand Hotel Rzeszów, ma starsze od siebie, pochodzą¬ce z XVII w. piwnice w których funkcjonuje Grand Klub. Grand Hotel Boutique to czarujące miejsce z niepowtarzalnym klimatem. Jako czterogwiazdkowy Hotel, oprócz luksusowej oferty podstawowej, zapewnia również kompleksową organizację imprez.

Zakwaterowanie

Grand Hotel Boutique oferuje na dziś 40 pokoi: 14- pokoi o podwyższonym standardzie, 1-apartament, 24-pokoje standardowe i 1-przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
W planach już realizowanych w tym roku jest powiększenie Hotelu o kolejne stylowe pokoje oraz dodatkową salę konferencyjną. Przygotowane przez nas pokoje to różnorodność i daleko idąca swoboda „design” przy wysokim komforcie.
Każdy z naszych pokoi został zaaranżowany w inny sposób, tym samym nie posiadamy dwóch takich samych pokoi.
Myślą przewodnią architektów i dekoratorów wnętrz było hasło: ‘Twój Drugi Dom’, stąd zostały one urządzone i wyposażone podobnie jak luksusowe apartamenty, w których królu¬ją miękkie wykładziny, żywe kwiaty i wyszukane oświetlenie.
Wystrój pomieszczeń jest elegancki i sprzyja pracy oraz wypoczynkowi. Aby zapewnić bezpieczeństwo osobistych drobiazgów naszych Gości w każdym pokoju został umieszczony sejf. Całonocny Room Service oraz Mini Bar umieszczony w pokojach, zaspokoją standardowe oczekiwania naszych Gości. Dodatkowo w każdym pokoju zainstalowano oprócz dostępnego bezprzewodowego Internetu, również przewodowy dostęp do Internetu.

Wyposażenie

Pokoje Standardowe
W pokojach standardowych Goście mają wybór pomiędzy łożem małżeńskim, a dwoma pojedynczymi łóżkami – wyjątkowo dużymi oraz wygodnymi. Miejsce na wypoczynek oraz kącik do pracy sprawiają, iż pobyt w pokoju standardowym będzie wspaniałym odpoczynkiem.
Pokoje Deluxe
Duże pokoje, luksusowe wnętrza i tradycjonalizm to doskonała charakterystyka pokoju typu DeLux. Wyważony design pokoju oraz przestrzeń sprawia, iż jest to doskonałe miejsce do pracy. Nowocześnie zaprojektowane łazienki wyposażone w wannę, kabinę prysznicową oraz w wybranych pokojach w saunę suchą, będą doskonałym miejscem relaksacyjnym. W wielu pokojach roztacza się wspaniały widok na miasto. Jest to doskonały pokój dla Gości zamierzających zatrzymać się na dłużej w Rzeszowie. Pokoje typu Studio
Połączenie niestandardowych materiałów i rozwiązań, z doskonałą dbałością o szczegóły, to wierny opis pokoju typu Studio. Zaskakuje on swoim urokiem oraz oryginalnością. 5 pokoi typy Studio zaprojektowano aby sprostać wyrafinowanym oczekiwaniom Gości, łącząc nowoczesność z komfortem. Połączenie części sypialnej z częścią dzienną umożliwia relaks nawet podczas wykonywania obowiązków służbowych. Pokoje te równie dobrze mogą pełnić funkcję mini salonów SPA. Bogato wyposażona łazienka zapewni chwile wytchnienia i relaksu dla zmysłów. Apartament
To pokój dla najbardziej wymagających Gości. Najobszerniejszy z hotelowych pokoi z widokiem na centrum Rzeszowa jest wyrazem kunsztu architektonicznego. Oddzielona część wypoczynkowa, przestronna sypialnia oraz mini biuro sprawią, iż czas spędzony w Grand Hotel Rzeszów będzie najmilszym akcentem pobytu w Rzeszowie. Doskonale wyposażona łazienka z oddzielnym prysznicem, dużą wanną oraz sauną sprawią, iż wszelkie troski dnia codziennego odejdą w zapomnienie.

Wyżywienie

Pobyt w hotelu uatrakcyjniają m.in.: Amber Bar, w którym serwowane są mocne alkohole z różnych zakątków świata.
Restauracja Patio to bogactwo śródziemnomorskich smaków, nad którym czuwa Szef Kuchni. Na tych, którzy wolą spędzić wieczór na „wysokich obrotach” czeka Grand Klub.

Konferencje

Z myślą o seminariach biznesowych i szkoleniowych, przygotowaliśmy nowoczesne zaplecze konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt audio-wizualny, przeznaczone do organizacji konferencji, szkoleń, przyjęć, bankietów, koktajli, czy spotkań z ważnymi klientami.
Składają się na nie trzy klimatyzowane sale (dla 35, 60 i 90 osób). Istnieje możliwość organizacji konferencji dla 150 osób, gdyż dwie sale konferencyjne są połączone ze sobą systemem audio-wizualnym. Spotkania integracyjne, konferencje czy szkolenia połączone z wieczorami spędzonymi w Grand Klubie mieszczącym się w piwnicach Hotelu, są fantastyczną okazją do bliższego poznania kolegów i koleżanek z firmy lub branży. Klub, na Państwa specjalne życzenie, umożliwi organizację bankietów przy stołach zastawionych wykwintnymi potrawami, zgodnie z Państwa upodobaniami i gustami.

Podobne hotele

Grand Hotel Boutique fotografia 1 Grand Hotel Boutique fotografia 2 Grand Hotel Boutique fotografia 3
Hotele Warszawa   |   Hotele Kraków   |   Hotele Wrocław   |   Hotele Poznań   |   Hotele Gdańsk   |   Hotele Gdynia   |   Hotele Sopot   |   Hotele Katowice

Hotele Zakopane   |   Hotele Łódź   |   Hotele Szczecin   |   Hotele Olsztyn   |   Hotele Toruń   |   Hotele Bydgoszcz   |   Hotele Lublin   |   Hotele Rzeszów   |   Hotele Opole